Dostępne opakowania: 1 l, 5 l

AQUA CERAMIC - Kafle w płynie®

AQUA CERAMIC- Kafle w płynie® jest ekonomicznym zamiennikiem dla płytek na ścianach. Występuje w postaci bezbarwnego, bezzapachowego lakieru bezpiecznego dla zdrowia i środowiska. Jest to lakier dekoracyjny i jednocześnie impregnujący. Nałożony na ścianę tworzy bardzo wytrzymałą powłokę zupełnie odporną na wodę, wilgoć, ścieranie, zabrudzenia i detergenty.

Dostępny w wersji PÓŁMAT i POŁYSK.

Zastosowany wokoło umywalki, zlewozmywaka, sedesu, kuchenki gazo­wej, płyty elektrycznej pozwoli na utrzymanie higieny i zapewni komfort użytkowania.

Dostępne opakowania: 1 l, 5 l, 18 l

AQUA CERAMIC Plus – Kafle w płynie®

Czym różni się lakier AQUA CERAMIC Plus od AQUA CERAMIC ?

  • większa trwałość powłoki, co jest istotne dla rynku inwestycyjnego
  • możliwość barwienia w palecie RAL, w tym drewna i metali ( wysoka odporność na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne)
  • poszerzony atest PZH , umożliwiający zastosowanie produktu do placówek publicznych o podwyższonych wymogach sanitarno-epidemiologicznych, m.in. szpitali, gabinetów lekarskich i stomatologicznych,  placówek gastronomicznych, zakładów farmaceutycznych, gabinetów kosmetycznych i weterynaryjnych

Dostępne opakowania: 5kg

Antygrzybiczna termofarba ACTIVE THERMO SPIN

Wysokiej jakości termoizolacyjna, akrylowa, farba antygrzybiczna do ścian i sufitów z powłoką zabezpieczającą przed niebezpiecznymi grzybami i pleśnią.  

Jedyna farba na rynku, w której zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne , jak mikrosfery szklane odbijające promieniowanie cieplne oraz biocydy działające antygrzybicznie i przeciwpleśniowo. 

Farba grzybobójcza ACTIVE THERMO SPIN gwarantuje długotrwałe i bezpieczne działanie.

Zadzwoń

22 670 13 50
791 997 921

Adres:

ul. Zamoyskiego 49 lok. U-7
03-801 Warszawa

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek:
10:00–18:00

Sobota:
11:00-15:00

Niedziela: zadzwoń!