Cena farb PARA

Cena farb PARA

Istniejąca od 37 lat na polskim rynku Marka Kanadyjskich Farb PARA, która jako jedna z nielicznych może pochwalić się 107 letnią historią istnienia na rynku produktów malarskich, oferuje swoim klientom paletę 2800 kolorów. Posiada bogatą ofertę barw i baz, które dopasują każde wnętrze do twojego stylu życia. Nasze barwy koją zmysły i sprawiają że w aranżacji FARB PARA zostajesz przeniesiony w ekskluzywny świat Premium. We wnętrzu pomalowanym Marką Farb PARA poczujesz się jak w elitarnym Klubie dżentelmenów. Tak wyrafinowane i luksusowe wnętrze domu cechujące się prawdziwą elegancja i niepowtarzalnością uzyskasz stosując najwyższej jakości produkty Marki Farb PARA. Wszystkie oferowane przez nas materiały malarskie zapewniają bezpieczeństwo, nie posiadają więcej niż 30gLZO/l. Firma wyprzedza trendy i z wyprzedzeniem przewiduje potrzeby branży wykończenia wnętrz. Znakiem rozpoznawczym firmy Farb PARA są najwyższej jakości produkty malarskie oraz wszechstronność naszej oferty.

Cena bez wątpienia mówi o marce luksusowego produktu Premium do aranżacji wnętrz, zarówno przez klienta indywidualnego, czy architekta wnętrz i projektanta lub konserwatora zabytków i wszystkich z elitarnego środowiska budowlanego. Cena uzależniona jest od wyboru bazy oraz koloru.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi rodzajami baz oraz kontaktu w celu przygotowania indywidualnej wyceny na podstawie metrażu, bazy farby i koloru.

Zadzwoń

22 670 13 50
791 997 921

Adres:

ul. Zamoyskiego 49 lok. U-7
03-801 Warszawa

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek:
10:00–18:00

Sobota:
11:00-15:00

Niedziela: zadzwoń!